Укр
languages

Молочний бізнес — стратегічний напрям діяльності групи компаній «Фаворит».
Група компаній «Фаворит» — це вертикально-інтегрований холдинг, який було засновано в 1994 році. Він включає молочний, будівельний, готельний бізнес, бізнес у сфері послуг.

Компанія «Фаворит»

Молочний бізнес холдингу презентує Галіївський маслозавод, який сьогодні випускає молочну продукцію в 7 категоріях: масло вершкове, м’які сири, молоко згущене, молоко сухе знежирене, спред солодковершковий, продукт молоковмісний сирний, продукт молоковмісний згущений.

Завдяки традиційній технології виробництва та якісній сировині ми гарантуємо високоякісну натуральну та екологічно чисту продукцію, що не містить харчових домішок, консервантів та ГМО.

Галіївський маслозавод засновано у 1927 році. Розташований в селі Галіївка, яке знаходиться за 75 кілометрів від обласного центру міста Житомир.

Пріоритетний напрямок обраної стратегії розвитку підприємства: «Ніколи не зупинятися на досягнутому».

1927
засновано
50
найменувань продукції
1 000 т
продукції на рік

Ми дбаємо про

01
виробництво високоякісних молочних продуктів
02
досягнення провідних позицій на ринку
03
впровадження нових технологій
04
поглиблення відносин із партнерами
05
задоволення потреб та очікувань споживачів
06
забезпечення економічного благополуччя підприємства
07
постійне підвищення добробуту всіх робітників

5 кроків до якісної натуральної продукції

01

Закуповуємо сировину у кращих постачальників

Надійні партнерські відносини з постачальниками і сувора система контролю харчової продукції гарантують стабільну якість сировини, що постачається.

02

Швидко доставляємо сировину

Щоб забезпечити швидку доставку сировини на завод, вибудувана ефективна система логістики. «Фаворит» використовує надійні алгоритми поставок, інтегруючи різні способи доставки сировини і контролює точне дотримання режимів транспортування.

03

Працюємо на експертному рівні

Десятиліття роботи на ринку дозволили компанії накопичити безцінний досвід і стати експертом з виробництва молочної продукції. Високі стандарти виробництва, задані компанією, створюють бездоганну якість і чудовий смак продуктів харчування.

04

Культивуємо традиційну технологію

Завдяки традиційній технології виробництва та якісній сировині ми гарантуємо високоякісну натуральну та екологічно чисту продукцію, що не містить харчових домішок, консервантів та ГМО.

05

Контролюємо якість і безпеку

Контроль якості та безпеки продукції здійснюється на всіх етапах виробництва: від ретельної перевірки сировини і кожної технологічної операції з переробки молока до контролю вже готової продукції. Контроль здійснюють технологічна служба компанії та власна виробнича акредитована лабораторія. На підприємстві впроваджено та сертифіковано системи HACCP, ISO 9001.